Київ, вул. Р. Окіпної, 1

+38 (095) 103 0 301

Показати

+38 (068) 309 77 45

Показати

+38 (099) 089 20 41

Показати

Брекет система Damon Q

Брекет система Damon Q

Брекет система Damon Q - особливості та переваги конструкцій

Брекети призначені для усунення різних аномалій зубощелепної системи. Конструкції класифікуються за матеріалами: металеві лігатурні, керамічні, сапфірові та інші. За способом носіння - на вестибулярні (одягаються із зовнішньої сторони зубів) і лінгвальні (з внутрішньої). Брекет система Damon Q - це пасивний, самолігуючий апарат останнього покоління. Він буває лише вестибулярного типу, з металу, кераміки або їх комбінації. Універсальна брекет система Damon Q, ціна якої залежить від складності дефекту і рівня прогресування патології, підходить пацієнтам будь-якого віку.

Попередньо перед установкою конструкцій в стоматологічному центрі «Дентал Сіті» ст.м. Лівобережна проводиться комплексна діагностика різними методиками. Клініка оснащена передовим надточним обладнанням, в наявності інноваційний інструмент.

Брекет система Damon Q відгуки

Враження пацієнтів, які використовують даний апарат, носять виключно позитивний характер, підтверджуючи його ефективність і комфорт, а також швидку результативність. Професійна брекет система Damon Q, відгуки про яку ви можете знайти на сайті «Дентал Сіті», сьогодні доступна усім бажаючим.

Київський стоматологічний центр надає можливість подати заявку онлайн і записатися на прийом.

Брекет система Damon Q - ціна, особливості, переваги

Бренд виробник Damon широко відомий не тільки серед вузьких кіл ортодонтів, а й багатьом пацієнтам своєю якістю, надійністю і демократичною ціною. Особливою популярністю користується лінійка «Q», яку виготовляють з металу. Такі моделі:

  • зручні у використанні (швидка адаптація);
  • прості в очищенні і не вибагливі у догляді;
  • не травмують слизову і не порушують мову;
  • компактні і естетичні;
  • можуть прикрашатися декоративними елементами.

При цьому металеві апарати набагато дешевші, міцніші і надійніші аналогів. Вони виготовляються зі спеціальних сплавів, що не утворюють неприємний залізний присмак у роті.

Технологія пасивного самолігірування забезпечує свого роду ковзання дуги в замкових слотах, що виключає переломи і заклинювання в точках вигинів. Це в рази прискорює лікування і підвищує якість результату.

Єдині мінуси вестибулярних конструкцій - вони помітні на зубах, можуть викликати алергічні реакції (надзвичайно рідкісні випадки, обумовлені індивідуальною непереносимістю речовин).

Встановлюється брекет система Damon на 2 щелепи або на 1-ну. У першому випадку виправляється прикус і профіль (складні захворювання). Брекет система Damon на 1 щелепу призначена для усунення легких дефектів, як правило, це кривизна або ретенція окремих або всіх зубів.

Брекет система Damon Q - купити з фіксацією

У стоматологічному центрі «Дентал Сіті» в Києві ст.м. Лівобережна сертифіковані лікарі-ортодонти надають комплекс профілактичних, діагностичних і терапевтичних послуг, від простої консультації до оперативного лікування. Фірмова брекет система Damon Q, купити яку ви можете безпосередньо в клініці, буде встановлена на місці. Фахівці підберуть апарат для вирішення вашої проблеми, враховуючи не тільки фізіологічні особливості організму, але і ваші бажання та наявний бюджет.Записатися на прийом

Запис на прийом

Запис на
прийом