Київ, вул. Р. Окіпної, 1

+38 (095) 103 0 301

Показати

+38 (068) 309 77 45

Показати

+38 (099) 089 20 41

Показати

Брекет-система 2х4

Брекет-система 2х4

Часткова система брекетів 2*4 - особливості, плюси і мінуси

Даний ортодонтичний апарат також як класичний металевий, дозволяє виправити дефекти прикусу, усунути кривизну окремих зубів або вилікувати складні аномалії зубощелепної системи. Конструкція являє собою скоби, з'єднані дугою з «пам'яттю форми», що робить її придатною для використання в будь-якому віці від 11 до 80 років. Брекет-система 2х4 фіксується, як правило, на різці і жувальних зубах. Така конфігурація вважається найбільш ефективною і безпечною. Професійно підібрана і встановлена система брекетів 2*4 - це запорука економії бюджету і результативності.

Скористатися комплексною ортодонтичною діагностичною та терапією ви можете в стоматологічному центрі «Дентал Сіті» ст.м. Лівобережна. Сертифіковані фахівці проконсультують з усіх питань і підберуть відповідні дослідницькі методики для встановлення повної клінічної картини. Вони розроблять індивідуальний план лікування, згідно з отриманими даними, етимології і стадії прогресування патології, фізіологічним особливостям організму і бажанням пацієнта. У «Дентал Сіті» (Київ) використовуються тільки передові досягнення ортодонтії та високотехнологічне обладнання.

Брекет-система 2х4 - властивості і особливості

Дана конструкція відноситься до категорії незнімних апаратів, носиться 24 години на добу (протягом усього призначеного періоду). При цьому адаптація до часткової брекет-системи 2х4 відбувається значно швидше, не визиваючи сильного дискомфорту і не порушуючи дикцію. Складається вона з:

  • 4-х брекетів, що фіксуються на постійних різцях;
  • двох додаткових замкових слотів, прикріплених до молярів, за рахунок яких відбувається свого роду розширення;
  • дуги.

Залежно від мети лікування, можуть застосовуватись спеціальні розширювальні пружини. За допомогою їх активації відбувається:

  • розширення верхньої і нижньої щелепи, завдяки чому створюється місце для прорізування постійних зубів або фіксується простір між віддаленими і наявними, перешкоджаючи їх зміщенню;
  • стимуляція зростання кісткової щелепної тканини (правильне формування);
  • встановлення зубів в правильне положення.

Термін носіння апарату залежить від складності проблеми, може тривати від 6 місяців до 1-3 і більше років. Слід відвідувати лікаря в середньому 1 раз на 1-2 місяці. По закінченню терапевтичного курсу брекет-система 2х4 знімається і настає ретенційний період. Для закріплення отриманого результату встановлюються додаткові апарати. Зазвичай, це ретейнери або елайнери, вони можуть бути як знімні, так і постійні.

Фахівці настійно рекомендують звертатися за допомогою при прояві навіть незначної симптоматики. Це істотно прискорює лікування і скорочує фінансові вкладення. Ви можете записатися на консультацію в «Дентал Сіті» ст.м. Лівобережна м Київ, де досвідчені стоматологи і ортодонти грамотно діагностують патологію і розроблять найкращий терапевтичний курс. У клініці проводиться комплексне обстеження із застосуванням Р, КТ, МРТ та інших методик.Записатися на прийом

Запис на прийом

Запис на
прийом