Київ, вул. Р. Окіпної, 1

+38 (095) 103 0 301

Показати

+38 (068) 309 77 45

Показати

+38 (099) 089 20 41

Показати

Консультація ортодонта

Консультація ортодонта

Консультація ортодонта в професійному стоматологічному центрі Києва

Знайомство пацієнта з лікарем починається з первинного огляду, необхідного для постановки діагнозу. Як правило, до стоматологів звертаються з якоюсь конкретною, часто гострою проблемою - біль, ріжеться третій моляр, запалення ясен, тощо. Спеціаліст надає оперативну допомогу і відпускає клієнта додому. У ортодонтії - все по-іншому, лікування тривале і ретельне. Інколи терапевтичний курс може тривати роками. Якщо вам необхідна консультація ортодонта в Києві, звертайтеся до Dental City. Зв'язатися з представниками стоматологічного центру і записатися на прийом ви можете зручним способом онлайн на сайті, за допомогою месенджерів або по телефону.

Як формується ціна послуг

Як і в будь-який інший сфері, в ортодонтії все також починається з планування - складання послідовної методики лікування. Для цього лікарю потрібно безліч різних діагностичних даних. Тому консультація ортодонта, ціна якої формується відповідно до існуючої проблеми, займає досить багато часу і проводиться неодноразово.

Відвідування фахівця складаються з:

  • бесіди та аналізу бажань клієнта - на що скаржиться людина, чого хоче і якого результату очікує;
  • фото зубів і обличчя для вивчення їх естетики і свого роду «взаємодїї»;
  • зняття відбитків для виготовлення гіпсової моделі щелеп і зубів, на яких згодом проводяться розрахунки для планування;
  • рентгенівські знімки і/або КТ (комп'ютерна томографія) - проводиться в залежності від складності випадку або на розсуд спеціаліста;
  • телерентгенограмм (ТРГ) - для розгляду співвідношення пропорцій зубів і щелеп.

Знімки R і КТ дозволяють оцінити стан і вивчити будову кісткових тканин. Це необхідно для розуміння того куди і з якою силою можна безпечно зміщувати зуби, а також виявлення запальних процесів і патологій. ТРГ дає можливість не просто вирівняти прикус, але і «створити» практично ідеальний профіль.

При виявленні проблем з суглобами проводяться додаткові діагностичні заходи - Магнітно-резонансна томографія (МРТ) або аксіографія для аналізу м'яких тканин, дисків і головки під час руху щелепи.

Принципи консультації та побудови лікування

Лікарю важливо знати ваші особисті прагнення та очікування щоб розробити відповідну тактику терапії. Якщо пацієнти віддають перевагу брекетам, то варто бути готовими до ретельного огляду та консультації, проведення всіх досліджень. За таким принципом здійснюється професійна консультація ортодонта на ст. м. Лівобережна в кращому Київському центрі Dental City. Лише такий скрупульозний підхід до діагностики забезпечує правильне лікування і гарантує якість кінцевого результату.

 

Записатися на прийом

Запис на прийом

Запис на
прийом