Київ, вул. Р. Окіпної, 1

+38 (095) 103 0 301

Показати

+38 (068) 309 77 45

Показати

+38 (099) 089 20 41

Показати

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

З професіоналізмом, любов'ю та душею до кожного клієнта

Ласкаво просимо у клініку dentalcity

Пацієнт – наш особливий гість. В клініці «Дентал Сіті» ми цінуємо кожного і турбуємось про ваше здоров’я і безпеку. Ми любимо нашу роботу і стараємось, щоб ви це відчували.

Хороших лікарів багато. Але в  «Дентал Сіті» працюють чуйні і турботливі стоматологи. У нас вистачить часу і розуміння для кожного пацієнта, а в якості – впевнитесь самі. Одного разу обираючи в Києві клініку «Дентал Сіті» - клієнти залишаються з нами.

Нове сучасне технічне обладнання

Нове обладнання клініки

Пишаємось обладнанням «Дентал Сіті». З ним діагностика та лікування швидкі і точні, а результати – найвищої якості.

Високий рівень професіоналізму лікарів-стоматологів

Безсумнівно, в Києві ми зібрали кращих спеціалістів. І впевнені в їх досвіді і професіоналізмі! А ваша довіра та вдячні відгуки – є підтвердженням!

наші лікарі - справжні професіонали

«Дентал Сіті» в Києві знаний на території України та Європі. Також маємо вдячних пацієнтів з Франції, Угорщини, Польщі, Австрії, Білорусі.

Чому обирають клініку «Дентал Сіті»:

  • «Дентал Сіті» - це сімейна клініка, з традиціями та 20-літньою історією. Для нашого засновника, Юрія Романова, стоматологія – справа життя. А головні принципи роботи – допомога та турбота про здоров’я пацієнтів, індивідуальний підхід до кожного;
  • В лікувальних процесах, стоматологи клініки «Дентал Сіті» використовують лише якісні медикаменти та препарати, що пройшли сертифікацію і рекомендовані до використання;
  • Безпека. Використовуємо одноразові інструменти, всю апаратура та поверхні обробляють регулярно антисептичними засобами і, звичайно, слідкуємо за станом здоров’я команди клініки «Дентал Сіті».
  • Використовуємо нове та сучасне обладнання для діагностики та лікування.
  • «Дентал Сіті» зібрав справжніх професіоналів закоханих у професію. Будьте впевнені, що для нас – найважливіше це здорова посмішка задоволеного клієнта.

Запрошуємо на оглядову консультацію стоматолога в клініку «Дентал Сіті» м. Київ. Як тільки ви потрапите до нас, то одразу впевнитесь в правильності вибору. Адміністратори «Дентал Сіті» завжди турбуються про теплу, гостинну обстановку для пацієнтів.

адміністратор клініки денталсіті

Завдяки попередньому запису, наші пацієнти не витрачають час на очікування в черзі. В стоматологічних кабінетах чисто і затишно, в комфортному кріслі ви зможете розслабитись і забути про страх перед оглядом стоматолога-терапевта. Крім того, можете розраховувати на допомогу і підтримку досвідченої медичної сестри. Вони в нас дуже турботливі. Після огляду, ви отримаєте рекомендації від лікаря-стоматолога, щодо подальшого догляду, діагностики та лікування за потреби. Також стоматолог-терапевт може направити до профільного спеціаліста на додаткову консультацію. В колективі клініки «Дентал Сіті» зібралися професіонали ортодонтії, ортопедії, хірургії, парадонтології та естетичної стоматології.

Про лікарів

лікарі клініки dentalcity

Наш персонал постійно займається освітою: курси підвищення кваліфікації, семінари, симпозіуми. Стоматологи працюють лише з високоякісними матеріалами, що позитивно відображається на швидких результатах лікування та проведених маніпуляцій. Крім того, лікарі нашої клініки регулярно проводять навчання для спеціалістів інших міст України. Виступають спікерами на всеукраїнських освітніх заходах для стоматологів.

Про засновника

 Головний лікар «Дентал Сіті» - Юрій Георгійович Романов, він же й засновник, присвятив професії все життя. Любов до стоматології в нього в крові, адже його батько також стоматолог. Тому клініка «Дентал Сіті» - підтримує сімейні цінності і піклується про кожного пацієнта з особливою увагою. Юрій Романов – лікар першої категорії ортопед, хірург, імплантолог, кандидат медичних наук, веде прийом дорослих пацієнтів та спеціалізується по напрямкам ортопедії, парадонтології, естетичної стоматології – встановлення імплантів, вінірів. Вищу освіту за фахом стоматологія здобув в Українській Медичній Стоматологічній Академії. Є членом Асоціації імплантологів України, Асоціації керівників стоматологічних клінік та Асоціації стоматологів України. Крім того, веде авторський ютуб-канал, на якому простими словами розповідає про складний світ стоматології. Завжди відкритий до співпраці та допомоги, тому неодноразово залучався до соціальних програм, власним коштом надавав стоматологічну допомогу потребуючим, впроваджував благочинні акції клініки «Дентал Сіті» в Києві. Та як кваліфікований представник галузі виступав в ефірах каналу 1+1.

 Сподіваємось, ви впевнились, що лікарі «Дентал Сіті» лікують пацієнтів дійсно від серця, до кожного шукають індивідуального підходу. Детальніше про види лікування – в розділі послуги, та з цінами ознайомитись можна в прайсі. Ми прагнемо підтримувати гнучку систему цінової політики і завжди підберем вдалий компроміс, яким пацієнт залишиться задоволеним! Для попереднього запису на прийом до лікаря-стоматолога в клініці «Дентал Сіті» - телефонуйте в будь-який час. Ми працюємо для вас!

Записатися на прийом

Запис на прийом

Запис на
прийом