Київ, вул. Р. Окіпної, 1

+38 (095) 103 0 301

Показати

+38 (068) 309 77 45

Показати

+38 (099) 089 20 41

Показати

Установка брекетів в Києві

Установка брекетів в Києві

Установка брекетів-справжній порятунок для людей з неправильним прикусом та для вирівнювання зубів. Якщо раніше носити їх соромилися, то тепер це навіть стало модним. Вибір величезний, на будь-який гаманець та смак. Ортодонтичне лікування займає чимало часу, супроводжується супроводжується періодичними візитами до стоматолога, але красива посмішка того варта. Брекети на зуби в Києві можна встановити в стоматологічній клініці на Лівобережній дорослим і дітям.

Установка брекетів в Києві

Процедура установки брекет-системи на верхню і нижню щелепу — займає деякий час, залежить від конструкції. Сама процедура проходить наступним чином. Один за іншим лікар приклеює до зубів кронштейни, які потім з'єднує металевою дугою із спеціального сплаву. Це орієнтир для кривих зубів, він показує те місце, на яке вони повинні переміститися. В іншому процедура досить комфортна і безболісна для пацієнта.

Брекети можуть бути встановлені прямим або непрямим методом, також хочемо відмітити що зуби повинні бути проліковані. Прямий метод передбачає наступний алгоритм роботи:

 1. В рот встановлюється розширювач, з ним ортодонт добре бачить всі зуби.

 2. Зубну поверхню полірують, осушують струменем повітря.

 3. Спочатку проводять установку брекетів на верхню щелепу. На зуби приклеюють замочки, попередньо на них наносять зубний цемент.

 4. Потім цементні залишки прибирають, а розчин застигає під ультрафіолетовим кольором. Установка брекетів на нижню щелепу може бути проведена відразу або через 1 – 8 місяців, в залежності від показань.

 5. Рот звільняють від розширювача, в брекети встановлюють дуги.

Непрямий метод передбачає наступні етапи робіт:

 1. Попередньо знімається гіпсовий зліпок з щелепи.

 2. Створюється гіпсова модель зубного ряду.

 3. На гіпсову модель встановлюють замочки і з'єднують їх дугою.

 4. Готову конструкцію фіксують на зубах.

Брекети для дітей ціна

Установка брекетів підлітку мало чим відрізняється від установки брекетів дорослому. Просто виправлення прикусу у дітей відбувається швидше. Необхідність лікування брекет-системою і відповідний вік визначить ортодонт.

На молочні зуби брекети не ставлять. Для установки брекетів доведеться почекати як мінімум до 10-12 років, поки зуби не поміняються. Вік після 14 років — оптимальний для використання брекет-системи. Лікування відбувається швидше, ніж у дорослих, і легше переноситься.

Часто батьки сумніваються, чи потрібно встановлювати брекети підліткам. Криві зуби з часом можуть привести до проблем зі здоров'ям. Неправильне розташування зубів провокує розвиток карієсу, пародонтиту, проблеми з травленням та естетичного дискомфорту..

Ціна брекетів для дітей в Києві варіюється від 5000 грн, в залежності від матеріалу і способу установки.

Встановлення брекетів в Києві

 

У плані матеріалу розрізняють такі види брекетів:

 • сапфірові;

 • металевий;

 • керамічний;

Перед установкою брекетів пацієнта потрібно підготувати:

 1. Зробити знімки перед установкою брекетів. На первинному прийомі перед установкою брекетів лікар проведе огляд, складе попередній план лікування. Для уточнення потрібно буде зробити рентген і зліпки.

 2. Виконати зліпки перед установкою брекетів. Робляться тільки в тому випадку, якщо планується фіксація системи непрямим методом.

 3. Санувати порожнину рота, вилікувати карієс, якщо такий є. Головне правило-брекети встановлюються тільки на здорові зуби. Всі проблеми необхідно вирішити до відповідального моменту. Стежити за гігієною рота зі дужками стане складніше, залишений без уваги карієс обов'язково цим скористається. Окремі брекети доведеться знімати, лікування буде складним і дорогим. Звичайно, карієс може з'явитися вже після установки брекетів на зуби. В цьому випадку лікування не можна відкладати на потім.

 4. Провести гігієнічну чистку перед установкою брекетів. Зуби повинні бути не тільки здорові, але і чисті. Мінімум за один, а краще за кілька днів проводиться чистка зубів перед установкою брекетів.

Больові відчуття після установки брекетів і дискомфорт при жуванні - природна реакція організму на сторонні предмети. Зуби починають рухатися в правильному напрямку відразу після початку лікування. Після установки брекетів скільки болять зуби-найчастіший питання ортодонту. Якщо він все правильно розрахував, через кілька днів дискомфорт зменшиться. Якщо терпіти неможливо, прийміть знеболююче. Безперервна нестерпний біль-привід для негайного візиту до лікаря.

Біль після установки брекетів може бути викликана роздратуванням слизової, в цьому випадку допоможе ортодонтичний віск. При сильному тиску скоб на м'які тканини прополощіть рот раствором 1 чайної ложки звичайної солі на склянку теплої води. 

Поступово зуби будуть міняти своє неправильне положення, а ортодонт — металеву дугу. Після цього на кілька днів знову може з'явитися біль, але вже не такий сильний, як в перший день після установки брекетів. Ціна сапфірових брекетів в Києві для дорослих вказана на сайті стоматологічної клініки Денталсіті яка знаходиться біля метро Лівобережній.

Записатися на прийом

Запис на прийом

Запис на
прийом