Київ, вул. Р. Окіпної, 1

+38 (095) 103 0 301

Показати

+38 (068) 309 77 45

Показати

+38 (099) 089 20 41

Показати

Вініри

Вініри

Вініри - стекло керамічні пластинки товщиною 0.3-0,5 мм, які кріпляться до передньої стінки зуба за допомогою стоматологічного цементу. Це свого роду мікропротези, які використовуються для коригування форми, положення і кольору природнього зуба, а також дозволяють усунути видимі естетичні дефекти та захищають зуби від механічних пошкоджень. Установка вінірів - одна з найбільш затребуваних послуг в сучасних стоматологічних клініках.

Вініри Київ

 

Якщо вам потрібно встановити вініри в Києві, пропонуємо звернутися в нашу клініку на Лівобережній.

Показання

Лікар може призначити встановлення вінірів у наступних клінічних випадках:

 • загострення або скол краю зуба;
 • діастема (проміжок) між центральними елементами зубного ряду;
 • непропорційність розміру зубів;
 • наявність сколів, переломів, викликаних спортивними або іншими травмами;
 • жовтий пігмент або плями на емалі;
 • темний відтінок зубів внаслідок травмування, захворювань ротової порожнини, вікових змін;
 • застарілі пломби;
 • порушення розвитку емалі;
 • клиноподібний дефект;
 • зуби з короткою клінічною коронкою;
 • аномалії оклюзії;
 • патології пародонту;
 • прогресуюче стирання зубів;
 • викривлення зубного ряду.

Де замовити керамічні вініри в Києві

Вініри можуть бути прямими або керамічними. Останні являють собою тонкі пластинки, які накладаються на заздалегідь підготовлений зуб і фіксуються спеціальним цементом. Ми пропонуємо замовити вініри в Києві, ціна яких розраховується індивідуально. Вони виготовляються по зліпку челюсті пацієнта у зуботехнічній лабораторії, з урахуванням властивостей природніх зубів.

Для виготовлення прямих вінірів використовується пластична стекло керамічна маса, яка наноситься безпосередньо на зуб пацієнта. Затвердіння відбувається під дією поляризаційної лампи. Прямі вініри відрізняються від інших тим, що для їх виготовлення достатньо одного сеансу, оскільки встановлюються без попередньої препарації.

Кераміка відрізняється високою міцністю, а вироби з неї нічим не поступаються природнім зубам людини. Якщо ви вирішите встановити керамічні вініри на Лівобережній, вони будуть служити вам багато років, зберігаючи свої початкові властивості. Матеріал не потребує спеціального догляду – достатньо дотримання простого догляду за ротовою порожниною.

Протипоказанням до встановлення вініра може бути його зруйнований стан. Крім того, віінри не використовуються для коригування серйозних аномалій зубного ряду – в таких випадках лікар рекомендує встановлення ортодонтичних конструкцій.

Переваги керамічних вінірів

 

Не дивлячись на більш тривалий процес встановлення, керамічний вінір має ряд переваг:

 • він практично не відрізняється від справжнього зубу;

 • на кераміці не залишається плям – матеріал не пропускає харчових барвників;

 • не потребує попередньої підготовки;

 • відрізняється довговічністю.

Вініри на Лівобережній можна встановити як на одиниці в зоні посмішки, так і на бокові зуби, які піддаються тривалим навантаженням. Ціна керамічних вінірів може бути дещо вища, що обумовлено трудомісткістю процесів виготовлення та встановлення.

Період експлуатації вінірів

Відгуки пацієнтів, які встановили вініри в Києві, переважно позитивні. Довговічність кераміки залежить від багатьох факторів. В першу чергу, це матеріал виготовлення і якість роботи стоматолога.

Ціна установки вінірів з кераміки може бути вища за рахунок того, що їх виготовлення і установка проходить в декілька етапів. Спочатку лікар знімає зліпок, потім передає його в лабораторію. І лише після того проводиться установка. Якщо ви замовите вініри в Києві, то їх встановлення буде проходити під дентальним мікроскопом.

На характеристики вінірів також впливає гігієна ротової порожнини. Правила по догляду розповість лікар на прийомі. При недотриманні простих правил, вінір може змінити колір, на ньому може з'явитись дефект. В даному випадку без заміни не обійтись.

Середній період експлуатації прямих вінірів сягає від 3 до 8 років. При цьому через бато років вони можуть змінювати колір під постійним впливом барвників, а також внаслідок паління.

Керамічні вініри можуть служити від 10 до 20 років. Все залежить від дбайливості пацієнта. Кераміка вважається найбільш міцним матеріалом, тому лікарі радять саме її. Крім того, вона не піддається впливу харчових продуктів з барвниками.

Для більш детальної консультації, подзвоніть за нашим номером телефону або скористайтесь формою зворотнього зв'язку.Ответы на популярные вопросы о винирах 

 

 

 

 

 

Записатися на прийом

Запис на прийом

Запис на
прийом